Poniższe historie pokazują, że pomimo początkowych, niesatysfakcjonujących dla osób poszkodowanych decyzji zakładów ubezpieczeń – warto walczyć wraz z kancelarią odszkodowawczą o należne świadczenie. Firmy zrzeszone w organizacji Pomoc Poszkodowanym mają kilkunastoletnie doświadczenie również w uzyskiwaniu odszkodowań za tzw. zimowe wypadki.

Ugoda z ubezpieczycielem na 26 000 zł
Pan Jacek, wychodząc z samochodu, poślizgnął się na nieodśnieżonej, nieposypanej nawierzchni chodnika. Upadł i dzięki pomocy kolegi został szybko przewieziony do szpitala. Po kilku dniach lekarze wykonali u niego zabieg operacyjny plastyki lewego biodra. Po dwunastodniowej hospitalizacji poszkodowany został wypisany do domu. Poruszał się przy pomocy kul przez 3 miesiące. Był też rehabilitowany. Nie mógł się swobodnie poruszać, przed wypadkiem był bardzo aktywnym człowiekiem.
W wyniku działań podjętych przez kancelarię odszkodowawczą zrzeszoną w organizacji „Pomoc Poszkodowanym”, ubezpieczyciel przyznał Panu Jackowi 26 000 zł odszkodowania.

15 000 zł odszkodowania zamiast 0 zł
18-letni Kuba wychodząc ze szkoły poślizgnął się na nieodśnieżonej, nieposypanej nawierzchni chodnika, w wyniku czego upadł. W szpitalu wykonano zabieg artroskopii stawu kolanowego. Po sześciodniowej hospitalizacji Kuba został wypisany do domu, z zaleceniem chodzenia o kulach. Kontynuował leczenie w poradni rehabilitacyjnej. Po wypadku długo odczuwał silny ból w nodze, przez 10 miesięcy nie mógł uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego. Dodatkowo, na kolanie pozostały szpecące blizny.
Dzięki kompleksowej pomocy świadczonej przez kancelarię odszkodowawczą działającą w ramach organizacji „Pomoc Poszkodowanym:, Kuba uzyskał 15 000 zł odszkodowania.

Tags: , , , , , , , , , ,